aktualizováno: 11.12.2018 20:51:03 

P Ř E B O R    V Y S O Č I N Y

  
R O Z P I S   U T K Á N Í 
 
 
 
  9. kolo
 10.12.18   18.00 h   Radňovice – AT Screw „A“
                19.30 h   ChmEl Niňo Žďár – Vyhaslé hokejové naděje
 11.12.18   18.00 h   Chachaři – Ďáblovi Drtiči
                19.30 h   King Pong – Žďárští Korbelíci
 12.12.18   18.00 h   AT Screw „B“ – A je to
                19.30 h   TJ Jiskra Bohdalec – Pekelný Mantinel
 
 
 
 10. kolo
 17.12.18   18.00 h   Vyhaslé hokejové naděje – Radňovice
                19.30 h   Pekelný Mantinel – A je to
 18.12.18   18.00 h   Ďáblovi Drtiči – King Pong
                19.30 h   AT Screw „A“ – Chachaři
 19.12.18   18.00 h   Žďárští Korbelíci – AT Screw „B“
                19.30 h   TJ Jiskra Bohdalec – ChmEl Niňo Žďár
 
 
 
 11. kolo
 07.01.19   18.00 h   Radňovice – TJ Jiskra Bohdalec  
                19.30 h   Chachaři – Vyhaslé hokejové naděje
 08.01.19   18.00 h   King Pong – AT Screw „A“
                19.30 h   ChmEl Niňo Žďár – Pekelný Mantinel
 09.01.19   18.00 h   AT Screw „B“ – Ďáblovi Drtiči
                19.30 h   A je to – Žďárští Korbelíci
 
 
 
 1.    Žďárští Korbelíci
 2.    Ďáblovi Drtiči
 3.    AT Screw „A“
 4.    Vyhaslé hokejové naděje           
 5.    TJ Jiskra Bohdalec
 6.    ChmEl Niňo Žďár
 7.    Radňovice
 8.    Chachaři
 9.    King Pong
 10.  AT Screw „B“
 11.  A je to
 12.  Pekelný Mantinel
 
 
 
 Systém soutěže:
 
 1. kolo          1 – 12        2 – 11        3 – 10        4 – 9          5 – 8          6 – 7
 2. kolo        12 – 7          8 – 6          9 – 5        10 – 4        11 – 3          1 – 2
 3. kolo          2 – 12        3 – 1          4 – 11        5 – 10        6 – 9          7 – 8
 4. kolo        12 – 8          9 – 7        10 – 6        11 – 5          1 – 4          2 – 3
 5. kolo          3  12        4 – 2          5 – 1          6 – 11        7 – 10        8 – 9
 6. kolo        12 – 9        10 – 8        11 – 7          1 – 6          2 – 5          3 – 4
 7. kolo          4 – 12        5 – 3          6 – 2          7 – 1          8 – 11        9 – 10
 8. kolo        12 – 10      11 – 9          1 – 8          2 – 7          3 – 6          4 – 5
 9. kolo          5 – 12        6 – 4          7 – 3          8 – 2          9 – 1        10 – 11
 10. kolo      12 – 11        1 – 10        2 – 9          3 – 8          4 – 7          5 – 6
 11. kolo        6 – 12        7 – 5          8 – 4          9 – 3        10 – 2        11 – 1
 
 12. kolo      12 – 1        11 – 2        10 – 3          9 – 4          8 – 5          7 – 6
 13. kolo        7 – 12        6 – 8          5 – 9          4 – 10        3 – 11        2 – 1
 14. kolo      12 – 2          1 – 3        11 – 4        10 – 5          9 – 6          8 – 7
 15. kolo        8 – 12        7 – 9          6 – 10        5 – 11        4 – 1          3 – 2
 16. kolo      12  3          2 – 4          1 – 5        11 – 6        10 – 7          9 – 8
 17. kolo        9 – 12        8 – 10        7 – 11        6 – 1          5 – 2          4 – 3
 18. kolo      12 – 4          3 – 5          2 – 6          1 – 7        11 – 8        10 – 9
 19. kolo      10 – 12        9 – 11        8 – 1          7 – 2          6 – 3          5 – 4
 20. kolo      12 – 5          4 – 6          3 – 7          2 – 8          1 – 9        11 – 10
 21. kolo      11 – 12       10 – 1          9 – 2          8 – 3          7 – 4          6 – 5
 22. kolo      12 – 6          5 – 7          4 – 8          3 – 9          2 – 10        1 – 11
 
 

 
 
 8. kolo
 03.12.18   18.00 h   AT Screw „A“ – ChmEl Niňo Žďár
                19.30 h   Vyhaslé hokejové naděje – TJ Jiskra Bohdalec
 04.12.18   18.00 h   Ďáblovi Drtiči – Radňovice
                19.30 h   Žďárští Korbelíci – Chachaři
 05.12.18   18.00 h   Pekelný Mantinel – AT Screw „B“
                19.30 h   A je to – King Pong
  
 
 7. kolo
 26.11.18   18.00 h   Chachaři  A je to
                19.30 h   Vyhaslé hokejové naděje – Pekelný Mantinel
 27.11.18   18.00 h   King Pong – AT Screw „B“
                19.30 h   ChmEl Niňo Žďár – Ďáblovi Drtiči
 28.11.18   18.00 h   Radňovice – Žďárští Korbelíci
                19.30 h   TJ Jiskra Bohdalec – AT Screw „A“
 
 
 6. kolo
 19.11.18   18.00 h   A je to  Radňovice
                19.30 h   AT Screw „A“  Vyhaslé hokejové naděje
 20.11.18   18.00 h   Pekelný Mantinel – King Pong
                19.30 h   AT Screw „B“  Chachaři
 21.11.18   18.00 h   Ďáblovi Drtiči – TJ Jiskra Bohdalec
                19.30 h   Žďárští Korbelíci – ChmEl Niňo Žďár
 
 
 5. kolo
 12.11.18   18.00 h   AT Screw „A“ – Pekelný Mantinel
                19.30 h   Vyhaslé hokejové naděje – Ďáblovi Drtiči
 13.11.18   18.00 h   Radňovice  AT Screw “B“
                19.30 h   Chachaři – King Pong
 14.11.18   18.00 h   ChmEl Niňo Žďár – A je to
                19.30 h   TJ Jiskra Bohdalec – Žďárští Korbelíci 
 
 
 4. kolo
 05.11.18   18.00 h   AT Screw „B“ – ChmEl Niňo Žďár
                19.30 h   Žďárští Korbelíci  Vyhaslé hokejové naděje
 06.11.18   18.00 h   King Pong  Radňovice
                19.30 h   Pekelný Mantinel – Chachaři
 07.11.18   18.00 h   Ďáblovi Drtiči – AT Screw „A“
                19.30 h   A je to – TJ Jiskra Bohdalec
   
 
 3. kolo
 29.10.18   18.00 h   Vyhaslé hokejové naděje – A je to
                19.30 h   TJ Jiskra Bohdalec – AT Screw „B“
 30.10.18   18.00 h   Radňovice – Chachaři
                19.30 h   AT Screw „A“ – Žďárští Korbelíci
 31.10.18   18.00 h   ChmEl Niňo Žďár – King Pong
                19.30 h   Ďáblovi Drtiči – Pekelný Mantinel
 
 
 2. kolo
 22.10.18   18.00 h   Pekelný Mantinel – Radňovice
                19.30 h   AT Screw „B“ – Vyhaslé hokejové naděje
 23.10.18   18.00 h   King Pong – TJ Jiskra Bohdalec
                19.30 h   A je to – AT Screw „A“
 24.10.18   18.00 h   Chachaři – ChmEl Niňo Žďár“
                19.30 h   Žďárští Korbelíci – Ďáblovi Drtiči
 
 
 1. kolo
 15.10.18    18.00 h   Vyhaslé hokejové naděje – King Pong
                 19.30 h   TJ Jiskra Bohdalec – Chachaři
 16.10.18    18.00 h   ChmEl Niňo Žďár – Radňovice
                 19.30 h   Ďáblovi Drtiči – A je to
 17.10.18    18.00 h   AT Screw „A“ – AT Screw „B“
                 19.30 h   Žďárští Korbelíci – Pekelný Mantinel
 
 
TOPlist

© www.stolnitenis-preborvysociny.wbs.cz | 2009-2018 | Created by Ondřej Daniel