Založit webové stránky nebo eShop
 

P Ř E B O R    V Y S O Č I N Y

Úvod
 
P Ř E B O R   V Y S O Č I N Y
 
soutěž ve stolním tenise
neregistrovaných hráčů - družstev
 
 
 

 
 
ROZPIS UTKÁNÍ na aktuální kola (2017/2018)
 
 
 1. kolo
 09.10.17    18.00 h   Chachaři  Vyhaslé hokejové naděje
                 19.30 h   TJ Bohdalec – AT Screw „B“
 10.10.17    18.00 h   AT Screw „A“ – Žďárští Korbelíci
                 19.30 h   Radňovice – Ďáblovi Drtiči
 11.10.17    18.00 h   A je to – Pekelný Mantinel
 
 
 2.kolo
 16.10.17    18.00 h   Pekelný Mantinel – AT Screw „A“
                 19.30 h   Ďáblovi Drtiči – A je to
 17.10.17    18.00 h   Žďárští Korbelíci – Chachaři
                 19.30 h   AT Screw „B“ – Radňovice
 18.10.17    18.00 h   Chmel Niňo Žďár – TJ Bohdalec
 
 
 3.kolo
 23.10.17    18.00 h   Vyhaslé hokejové naděje – Žďárští Korbelíci
                 19.30 h   Chachaři – Pekelný Mantinel
 24.10.17    18.00 h   A je to – AT Screw „B“
                 19.30 h   AT Screw „A“ – Ďáblovi Drtiči
 25.10.17    18.00 h   Radňovice – Chmel Niňo Žďár
 
 
 4.kolo
 30.10.17    18.00 h   Pekelný Mantinel  Vyhaslé hokejové naděje
                 19.30 h   TJ Bohdalec – Radňovice
 31.10.17    18.00 h   Ďáblovi Drtiči – Chachaři
                 19.30 h   AT Screw „A“ – AT Screw „B“
 01.11.17    18.00 h   Chmel Niňo Žďár – A je  to
 
 
 5.kolo
 06.11.17    18.00 h   A je to  TJ Bohdalec
                 19.30 h   Vyhaslé hokejové naděje – Ďáblovi Drtiči
 07.11.17    18.00 h   Žďárští Korbelíci – Pekelný Mantinel
                 19.30 h   Chachaři – AT Screw „B“
 08.11.17    18.00 h   AT Screw „A“ - Chmel Niňo Žďár 
 
 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
TABULKA po 22. kole (2016/2017)
 
= KONEČNÁ TABULKA 8.ročníku Přeboru Vysočiny ve stolním tenise
 
 
 
Pořadí
Počet zápasů
Výhry
Remízy
Prohry
Skóre
Body
 1.
 AT Screw "A"
22
20
2
0
172
48
42
 2.
 AT Screw "B"
22
18
1
3
157
63
37
 3.
 Žďárští korbelíci
22
15
2
5
137
83
32
 4.
 A je to
22
13
5
4
145
75
31
 5.
 Radňovice
22
13
2
7
116
104
28
 6.
 TJ Jiskra Bohdalec
22
12
3
7
128
92
27
 7.
 Chachaři
22
10
0
12
112
108
20
 8.
 Vyhaslé h. naděje
22
5
5
12
92
128
15
 9.
 ChmEl Nińo Žďár
22
7
1
14
93
127
15
 10.
 Ďáblovi drtiči
22
4
1
17
74
146
9
 11.
 Pekelný mantinel
22
3
1
18
52
168
7
 12.
 Stones Žďár n. Sáz.
22
0
1
21
42
178
1
  
 Vyhaslé hokejové naděje – ChmEl Niňo Žďár 6 : 4, ChmEl Niňo Žďár – Vyhaslé hokejové naděje 4 : 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© www.stolnitenis-preborvysociny.wbs.cz | 2009-2017 | Created by Ondřej Daniel
TOPlist